Novinky

V pondělí 4. října 2021 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konal 37. ročník Krajské postupové přehlídky dětských skupin scénického tance. V letošním školním roce se na jednom pódiu představilo celkem 8 dětských tanečních skupin, které se odborné porotě předvedli ve třinácti choreografiích.

Velice nás těší další úspěch tanečníků naší školy, konkrétně tentokrát z odloučeného pracoviště v Červené Vodě. Za tanec „Kdo to tam ťuká“ v choreografii paní učitelky MgA. Moniky Golianové získali speciální ocenění  - za dětskou hravost.

Gratulujeme paní učitelce i jejím žákům z 2. ročníku tanečního oboru k tomuto úspěchu a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, milí žáci a příznivci naší školy, z důvodu prudkého zhoršení epidemiologické situace na Králicku jsme nuceni zrušit organizaci Vánočního koncertu ZUŠ dne 5. 12. 2021 v kulturní domě Klub...
article thumbnailV pondělí 4. října 2021 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konal 37. ročník Krajské postupové přehlídky dětských skupin scénického tance. V letošním školním roce se na jednom pódiu...
article thumbnailVelice nás těší, že se s Vámi můžeme podělit o radost z úspěchu naší studentky výtvarného oboru Jasmíny Rosenbergerové (15 let), ze třídy akad. mal. Marie Karenové. V polovině měsíce května byla...
article thumbnailOd nového školního roku 2021/2022 připravujeme v rámci doplňkové činnosti Základní umělecké školy Králíky otevření následujících kurzů:     Kurz večerní kresby a malby     Lektor   akad. mal. Marie...

Klasifikace

QR kód

Školský portál